بعد از لیزر موهای زائد چه پمادی بزنیم

بعد از لیزر موهای زائد چه پمادی بزنیم

امروزه این سوال بسیار تکرار می شود که بعد از لیزر موهای زائد چه پمادی بزنیم ، ما میخواهیم در این مورد مقاله کاملی را برای شما قراردهیم تا بتوانید اطلاعات کاملی در این باره به دست آورید و حتی در از آن بهره ببرید.

بهترین پمادی که میتوانید بعد از لیزر موهای زائد از آن بهره ببرید پماد زینک می باشد.شاید شما به این موضوغ فکر کنید که زینک خود باعث افزایش مو و قدرت رشد مو می شود پس چطور باید از پماد این ماده برای ترمیم استفاده کنیم.

این را باید در نظر داشته باشید که زینک تنها برای رشد و رویش مو نیست و بسیار خواص دیگری نیز دارد که شاید شما چندان از وجود آن اطلاع نداشته باشید به طور مثال ترمیم کنندگی .

خاصیت ترمیم کننده پماد زینک

بله ، پماد زینک برای ترمیم کنندگی بسیار مفید می باشد و جز ترمیم کننده های بسیار قوی در مواد دارویی می باشد و کاربرد بسیار زیادی در این مسئله دارد و اکثر پزشکان بعد از جراحی این ماده را توجیز میکنند تا بر روی زخم زده شود و اثر زخم را به طور کامل از بین ببرد.

ونوس اسکین سالیانه زیادی است که در زمینه لیزر موهای زائد فعال می کند و تمامی اطلاعات را بر اساس علم و تجربه به شما عزیزان منتقل می کند .
مجموعه ونوس اسکین جز برترین ها در زمینه ارائه خرید دستگاه لیزر موهای زائد می باشد.

خاصیت ضد التهابی پماد زینک

پماد زینک جز موادی می باشد که با تمامی پوست ها سازگار می باشد و هیچگونه التهابی بر روی پوست شما ایجاد نمی کند و حتی باعث می شود تا التهاب پوست شما نیز از بین برود و هرگونه قرمزی موجود در پوست شما تبدیل به نقاط همرنگ پوست شما شود.

لیزرموهای زائد ممکن است مقدار پوست رو خشک و حساس کند و روی بعضی از پوست هایی که ذاتا حساسا دانه های قرمزی ایجاد شود (که البته اصلا مسئله مهمی نیست)بخاطر همین بعد از لیزر مخصوصا توی درجات بالا و برای صورت توصیه میکنیم که زینک بزنید تا اگر التهابی ایجاد شده از بین برود

‫3.7/5 ‫(3 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *