لیزر موهای زائد برای چه کسانی ضرر دارد؟

لیزر موهای زائد برای چه کسانی ضرر دارد؟

در اینجا می خواهیم در مورد اینکه لیزر موهای زائد برای چه کسانی ضرر دارد؟ اطلاعاتی را به شما گزارش دهیم.پیش از انجام لیزر موهای زائد که یک روش دائمی است باید تمام جوانب احتیاط را رعایت کنید ممکن است در تبلیغات دیده باشید که تمام موهای زائد شما طی چند جلسه لیزر به راحتی از بین خواهد رفت. اما کل این فرایند ممکن است به همین سادگی نباشد.

در قدم اول باید مکانی را برای لیزر انتخاب کنید که متخصصین لیزر آن کاملا با شما صادق باشند.
در این صورت می‌توانید با خیال راحت شرایط خود را با تکنسین ها در میان گذاشته و در خصوص بهترین روش حذف موهای زائد با آنها مشورت کنید.
شرایطی وجود دارد که لیزر موهای زائد دارد و متخصص لیزر باید با توجه به شرایط بیمار نوع درمان را مشخص کند.

افرادی که از اسپری های برنزه کننده استفاده کرده اند

 اگر میخواهید لیزر موهای زائد انجام دهید به چند دلیل باید از برنزه کردن پوست خود به هر روشی خودداری کنید.
در صورتی که از از اسپری های برنزه کننده استفاده کرده باشید؛ حتما باید ۴ هفته پیش از شروع جلسات لیزر منتظر بمانید تا رنگ پوستتان به حالت طبیعی برگردد.
استفاده از اسپری برنزه کننده روی پوست شانس بروز عوارض جانبی مانند سوختگی و تاول را پس از لیزر موهای زائد افزایش می دهد. چون اسپری برنزه کننده پوست را تیره تر می کند؛
انرژی به لیزر به جای اینکه فولیکول یا رنگدانه داخل فولیکول مو را هدف قرار دهد؛
جذب رنگدانه های موجود در پوست می شود و در نتیجه نه تنها نتیجه لیزر مو رضایت بخش نخواهد بود بلکه عوارض جانبی نیز به دنبال خواهد داشت.
برای خرید دستگاه لیزر موهای زائد میتوانید از ونوس اسکین دستگاه مورد نظر را انتخاب و خرید نمایید

 افرادی که زیر آفتاب یا توسط دستگاه سولاریوم؛ برنزه کرده اند

همانطور که برای استفاده از اسپری های برنزه کننده توضیح دادیم بهتر است پیش از لیزر موهای زائد حداقل ۱۰ روز از قرار گرفتن زیر نور آفتاب خودداری کنید.
در صورتی که پوست خود را به هر روشی برنزه کرده اید حداقل باید ۶ ماه منتظر بمانید تا پوست شما به حالت طبیعی برگردد
در غیر این صورت جزو کسانی خواهید بود که لیزر موهای زائد ضرر دارد.
چون احتمال بروز بیماری هایپرپیگمنتیشن پس از لیزر مو و بروز عوارض جانبی مانند آکنه، سوختگی، جای زخم و غیره برای شما به طور قابل توجهی افزایش می یابد.
در صورتی که اصرار داشته باشید لیزر مو برای شما روی پوستی که برنزه شده انجام گیرد احتمالاً متخصص از دستگاه کندلا یگ استفاده می کند
اما برای این کار مجبور است انرژی لیزر را روی حداکثر میزان آن تنظیم کند تا انرژی لیزر به اندازه‌ای باشد که بتواند از پوست عبور کرده و توسط پیگمنت های موجود در فولیکول مو جذب شده و آن را از بین ببرد و متأسفانه این انرژی بالا گاهی اوقات توسط رنگدانه های پوست برنزه شده جذب شده و در نتیجه احتمال ایجاد سوختگی های شدید و یا اثر زخم را برجای خواهد گذاشت.
اگر پوست شما هنگام درمان با لیزر کندلا الکساندریت همرنگ موهای تان باشد ممکن است درمان با لیزر مو برای شما ما موثر واقع نشود.
به طور کلی پیش از جلسات لیزر مو بهتر است از کرم های ضدآفتاب استفاده کنید تا ریسک بروز عوارض جانبی مانند تغییر رنگ پوست، ایجاد لکه، سوختگی و تاول را به حداقل برسانید. پوست های برنزه شده بیشتر در معرض چنین عوارض جانبی پس از لیزر مو قرار دارند
‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *