چرا بهتر است از لیزر فول بادی استفاده کنیم؟

چرا بهتر است از لیزر فول بادی استفاده کنیم؟

در اینجا می خواهیم در مورد اینکه چرا بهتر است از لیزر فول بادی استفاده کنیم؟ اطلاعاتی را به شما گزارش دهیم.لیزر یک پرتوی نوری است. منتها نوری که ویژگی‌های فیزیکی خاصی دارد و بسیار پرانرژی است. لیزرها در پزشکی و صنعت استفاده‌های زیادی دارند.

در صنعت برای برش و حکاکی و در پزشکی از لیزر برای جراحی‌های مختلف مثل جراحی چشم (لیزیک) استفاده می‌شود.

لیزر فول بادی

امروزه خانمها و آقایان بدنبال از بین بردن موهای زائد خود در نواحی مختلف  یا تمامی و کل بدن خود می باشند.بهترین تکنیک لیزر فول بادی یا همان لیزر کل بدن می باشد
چرا که روش های قدیمی و سنتی نیز دیگر  باعث خستگی و در عین حال دلزدگی شده است.
به همین دلیل همه انسانها بدنبال راحت ترین و در عین حال باکیفیت ترین شیوه از بین بردن موهای زائد می باشند.بهترین تکنیک حذف و از بین بردن موهای ناخواسته بدن لیزر می باشد.
در این تکنیک فرد براحتی و بدون هیچ گونه احساس دردی موهای زاید خود را در معرض اشعه لیزر قرار داده و با آسیب رساندن به ریشه و فولیکول مو،موی زائد برای مدتی حذف می شود.
اگر چنانچه فرد قصد دارد که لیزر دائمی کل بدن خود را داشته باشد می بایست ب
عد از اتمام جلسات فول بادی،هر سال ۲ بار به کلینیک مورد نظر خود مراجعه کرده تا برای همیشه از شر موهای زائد خود رهایی پیدا کند.
در این مقاله قصد داریم لیزر فول بادی یا همان لیزر موهای زائد را برای شما تشریح کنیم و با سوالاتی که در این مورد برای افراد بوجود می آید اشنا شویم
و در نهایت قیمت لیزر کل بدن با تخفیف ویژه را  اعلام کنیم.
برای خرید دستگاه لیزر موهای زائد میتوانید از ونوس اسکین دستگاه مورد نظر را انتخاب و خرید نمایید

مزیت لیزر موهای زائد نسبت به روش های سنتی

روش های قدیمی و سنتی علاوه بر مشکلات و عوارضی که دارند ، رشد موهای ناخواسته را نمی توانند کنترل و بهتر بگوییم متوقف کنند. به عنوان مثال روش تراشیدن باعث می شود که بطور ناخواسته ناحیه مورد نظر بریده شود بعلاوه اینکه در روزهای آتی دوباره رشد می کند
یا مثلا در روش وکس یا اپیلاسیون درد ناشی از کندن موهای زائد باعث آزار و اذیت شخص می شود.
اما در روش لیزر موهای کل بدن، اشعه لیزر بصورت مستقیم و بدون هیچگونه دردی و اینکه اثر سویی روی پوست داشته باشد
در لایه زیرین پوست نفوذ کرده و از ریشه ، فولیکول مو را از بین می برد و تا مدتها از شر موهای ناخواسته و زائد خلاص می شوید و این بزرگترین امتیاز تکنیک لیزر نسبت به تمامی روش ها می باشد.

لیزر موهای زائد بیکینی و ناحیه‌ی تناسلی (واژن)

حذف موهای زائد ناحیه‌ی بیکینی دردسرهای زیادی دارد. اگر این ناحیه را با تیغ اصلاح کنید، باید هر ۳-۴ روز یکبار این کار را انجام دهید، برای زخم نکردن این ناحیه‌ی حساس دقت بسیاری به خرج دهید، با جوش زدن‌های بعدش کنار بیایید
و در نهایت خارش موهای تازه جوانه زده را تحمل کنید.

اگر به وکس و موم پناه برده‌اید، حتماً می‌دانید که لحظات خجالت آور برهنه شدن جلوی اپیلاسیون‌کار را تجربه کرده‌اید و می‌دانید که گاهی اوقات موم انداختن ناحیه‌ی بیکنی بسیار دردناک می‌شود.

در عوض لیزر موهای زائد یک چاره‌ی بی‌دردسر و دائمی برای خلاص شدن از شر موهای ناحیه‌ی بیکینی و تناسلی است.

‫3/5 ‫(1 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *